OnePlus 8 má nabídnout zahnutý displej a definitivně přijde o vysouvací kamerku

oneplus 8

Nedávno jsme vám psali o vylepšené vlajkové verzi společnosti OnePlus – OnePlus 7T. Od svého předchůdce se příliš neliší. Z hlediska výkonu vystřídal standardní Snapdragon 855 čip Snapdragon 855 Plus, Full HD + displej vystřídal 2K panel, drobného vylepšení doznal také fotoaparát a vysouvací kamerku nahradil průstřel. Přesto, že je na trhu teprve krátce se začíná spekulovat o dalším možném nástupci – OnePlus 8.

Jeden z nejznámějších leakerů @OnLeaks, který si často rád hraje s možnými podobami různých telefonů a dělá mnohdy velmi pravdivé rendery si posvítil právě také na OnePlus 8. Vycházel z již dostupných informací, patentů a úniků a došel k několika zajímavým nápadům. Vysouvací selfie kamerka má být minulostí, nahradit ji má průstřel v levé části displeje, podobně, jako právě u 7T. Původně se spekulovalo o tom, že nová generace opět přijde s vysouvacím modulem. Hlavním důvodem, proč se tak OnePlus rozhodlo je bezesporu chtíč po certifikacích IP67 či 68, kterou získají s vysouvací selfie kamerkou prozatím jen velmi těžko.

Dále můžeme vidět zahnutý displej, který má zapříčinit menší rozměry při zachování stejné úhlopříčky displeje. Fotoaparáty na zadní straně mají být dle leakera uprostřed pod sebou, takže má zmizet také kruhovitý fotoaparát, který někteří výrobci teprve teď implementují.

Jste zvědaví, co přinese OnePlus 8?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)