Objevily se snímky středně vybaveného OnePlus. Půjde o model 8 Lite?

údajný OnePlus 8 Lite

Psal se rok 2015, když čínská společnost OnePlus poprvé a naposledy uvedla na trh telefon střední třídy. Tehdejší model OnePlus X ladně vstoupil mezi své vysoce vybavené sourozence a našel si i mnoho spokojených zákazníků. Od té doby se ovšem firma opět soustředila pouze na špičkové stroje a jejich drobné variace. Po pěti letech se ovšem možná dočkáme dalšího smartphonu střední třídy této značky. Na nedávno uniklých snímcích by mohl být údajný OnePlus 8 Lite.

Za zveřejněním obrázků chystaného telefonu stojí dobře známá kombinace serveru 91mobiles ve spolupráci s účtem OnLeaks. Co je z fotek a dalších dostupných informací čitelné? Rozměry zařízení by měly být 159,2 x 74 x 8,6 milimetrů. Podobně jako u uniklých snímků Galaxy S11 je patrný rámeček pro čočky fotoaparátů v levém horním rohu zadní strany a také průstřel pro přední kameru uprostřed u horní hrany displeje. Zadní fotoaparáty by měly být očividně dva, pravděpodobně klasický a ultra široký. Stejně jako u zmíněného Samsungu to také vypadá na vynechání sluchátkového konektoru jack.

OnePlus 8 Lite: 360 degree renders EXCLUSIVE

OnePlus 8 Lite: 360 degree renders EXCLUSIVE

Pohled na boční strany odhaluje tlačítka pro hlasitost na levé straně a ovládání napájení i notifikací na straně pravé. A vzhledem k tomu, že na obrázcích není viditelný senzor pro otisky prstů, bude pravděpodobně zabudovaný pod údajným OLED displejem. Další specifikace zatím nejsou známé, ale při pohledu na snímky je jasné, že se nebude jednat o vlajkovou loď plnou nejvyspělejšího hardware a údajný OnePlus 8 Lite by tomu odpovídal. Brzy se snad dočkáme dalších podrobností. Dost možná s oficiálním oznámením standardního OnePlus 8.

Co byste od OnePlus telefonu střední třídy očekávali?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)