Novinka OnePlus 7T Pro nabízí více výkonu a ještě rychlejší nabíjení

oneplus 7t pro predstaveni

OnePlus trochu netradičně představuje nové telefony. Na samostatné akci v září byl nejprve představen model OnePlus 7T. Dnes jsme se dočkali představení prémiovější verze OnePlus 7T Pro. K dispozici je i speciální McLaren edice.

OnePlus 7T Pro má novější čipset i rychlejší nabíjení

Tento telefon pohání nejlepší čipset od Qualcommu – Snapdragon 855+, který oproti klasickému Snapdragonu 855 slibuje až o 15 procent vyšší grafický výkon. U tohoto telefonu tento výkon dává smysl, protože displej má 90Hz obnovovací frekvenci. Podporované hry tak můžou běžet v 90 FPS. Samotný displej má OLED panel, velikost 6,67 palců a QuadHD+ rozlišení.

OnePlus 7T Pro

Čtečka otisků prstů je schovaná přímo v displeji a 16 MPx selfie kamera se vysunuje, přesně jako na dřívějším OnePlus 7 Pro. K dispozici bude pouze jedna paměťová varianta – 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Pokud byste měli zájem o 12GB RAM, tak jedinou variantou je koupit McLaren edici.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition – The Relentless Pursuit of Perfection

OnePlus 7T Pro McLaren Edition - The Relentless Pursuit of Perfection

Další novinkou u tohoto telefonu je ještě rychlejší nabíjení, které se nazývá Warp Charge 30T, oproti modelům z jara 2019, je tohle nabíjení o 23 procent rychlejší. Na zadní straně je 48 MPx hlavní fotoaparát, 16 MPx ultraširokoúhlý fotoaparát, telefoto s 3x zoomem a také tento model dokáže tvořit makro fotografie.

Telefon rovnou z krabice poběží na Androidu 10 a nadstavbě Oxygen 10. McLaren edice kromě odlišného designu obdrží i speciální obal a odlišná grafická témata v systému. Cena telefonu OnePlus 7T Pro v Evropě je 760 eur, v přepočtu tak cca 19 600 Kč. McLaren edice vyjde na 860 eur, v přepočtu tak cca 22 200 Kč.

Jak se vám líbí OnePlus 7T Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)