Nový OnePlus 7T nabízí ještě více výkonu, 90HZ displej a 4 fotoaparáty

oneplus 7t predstaveni

Jak už je u OnePlus zvykem, na podzim se dočkáme vylepšení základního modelu. Nejinak tomu bylo i v tomto roce. Včera jsme mohli vidět představení OnePlus 7T, u kterého byly vylepšeny fotoaparáty, displej i výkon.

OnePlus 7T v mnohém připomíná OnePlus 7 Pro

Novinka OnePlus 7T nabízí mnoho vylepšení oproti základnímu modelu OnePlus 7. Zjednodušeně by se ale dalo i napsat to, že OnePlus 7T je převlečený OnePlus 7 Pro s několika málo rozdíly. V první řadě se používají téměř identické fotoaparáty, na zadní straně najdeme 48 MPx hlavní fotoaparát, doplňuje jej 12 MPx telefoto s 2x optickým zoomem (OnePlus 7 Pro má 8 MPx telefoto a 3x zoom). Třetí 16 MPx ultra širokoúhlý fotoaparát je identický jako v Pro verzi.

OnePlus 7T – Never Settle

OnePlus 7T - Never Settle

Jedna z novinek u OnePlus 7T je podpora makro režimu, který umožní focení z 2,5 cm, další pak podpora 960 FPS zpomaleného videa. Displej telefonu je AMOLED, nově má 90HZ obnovovací frekvenci, velikost displeje je 6,55 palců a má FullHD+ rozlišení. Selfie kamera je vy výřezu a má 16 MPx a nechybí ani čtečka otisků prstů v displeji.

oneplus 7t

Baterie má kapacitu 3 800 mAh, dostalo se i na nové nabíjení s názvem Warp Charge 30T, které má být ještě o 23 procent rychlejší. Během půl hodiny se telefon nabije na 70 procent. O výkon se stará nejnovější čipset od Qualcommu – Snapdragon 855+, doplňuje jej 8GB RAM a 128/256 GB úložiště. Rovnou z krabice již poběží na Androidu 10. Cena telefonu je 600 dolarů, v přepočtu s DPH cca  17 200  Kč.

Jak se vám líbí OnePlus 7T?

Zdroj: gsmarena.com

 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)