OnePlus 7T spatřeno v prvním benchmarku

oneplus 7t

Předevčírem jsme vám psali o tom, kdy OnePlus představí svou nadcházející vlajkovou loď – OnePlus 7T. Společnost si pro nás nachystala konferenci 26. září v USA a Indii, přičemž v Evropě proběhne ještě jednou o týden později. Dnes se však telefon poprvé objevil v benchmarku aby změřil síly se svými konkurenty. Jak dopadl?

7T je v Geekbenchi označován jako OnePlus HD1903 a disponuje čipem Qualcomm Snapdragon 855 Plus, kterému kryje záda 8 GB operační paměti RAM. Benchmark byl proveden v nejnovější verzi GeekBench 5.0.1 a běžel na nejnovějším Androidu 10. Ve výkonu na jednom jádře si telefon odnesl skóre 791 bodů a v multijádrovém testu 2855 bodů, což odpovídá výkonu čipsetu.

O OnePlus 7T víme, že má být pouze aktualizovanou vylepšenou verzí aktuálního OnePlus 7, což dokazuje také design, který odkryl CEO společnosti Petr Lau. Jedinou zásadnější novinkou by měla být přítomnost ToF kamerky pro 3D skenování. Spekuluje se také o vyšším rozlišení displeje, což nebylo doposud potvrzeno.

Těšíte se na OnePlus 7T?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)