Kdy dojde na představení nové vlajkové lodi od OnePlus?

oneplus 7t

Nedávno jsme vám psali o tom, že OnePlus chystá oživenou vlajkovou loď, tedy novou verzi telefonu OnePlus 7 a 7 Pro. Dnes nás společnost pozvala na konferenci, která se bude konat 26. září v USA a Indii, zatímco v Evropě proběhne ještě jednou, ale až začátkem listopadu.

Na pozvánce můžeme vidět, že telefon nedozná nijakých velkých designových změn. Zachován zůstane displej bez výřezu a použití vysouvací selfie kamerky. Samozřejmostí je pak špičkový hardware. Uvnitř telefonu bude tikat nejvýkonnější čipset od Qualcommu, tedy Snapdragon 855 Plus, kterému dopomůže 8 GB operační paměti RAM a na výběr dostaneme ze dvou paměťových variant – 128 a 256 GB. 6,55″ Super AMOLED displej pak nabídne 2K rozlišení, oproti aktuálnímu Full HD+ displeji.

CEO společnosti Petr Lau také odhalil skoro kompletní design telefonu, který zůstává prakticky nepozměněný. Cena by se měla pohybovat v podobných hladinách, jako aktuální modely. OnePlus 7 dnes seženeme za nějakých 15 tisíc korun a Pro variantu za přibližně 20 tisíc.

Jste zvědaví, s čím OnePlus přijde?

Zdroj: pocket-lint.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)