TOPlist

OnePlus si půjčuje technologie u Samsungu. Chystaný telefon předběhne i Galaxy Fold

technologie oneplus 7 pro ufs 3.0 hdr10+

OnePlus 7 Pro míří na stejné uživatele, kteří plánují prémiový telefon. Už se nebude jednat o „zabijáka“ vlajkových lodí, spíše se mezi ně přidá. Cena už nemá být výhodná, na druhou stranu to nahradí zajímavé technologie. Nyní jsme se dozvěděli o dvou. Obě pochází původně od Samsungu a díky odložení ohebného telefonu Galaxy Fold se navíc bude jednat o premiéru. Telefon bude podporovat HDR10+ a rychlé paměti UFS 3.0.

OnePlus 7 Pro bude hodně rychlý telefon, zajistí to 90Hz displej i UFS 3.0 paměti

Šéf společnosti potvrdil dvě zajímavé funkce, které uvidíme v nadcházejícím OnePlus 7 Pro. V první řadě se jedná o podporu HDR10+, což je nejlepší certifikace pro sledování filmů a videí. Společnost spolupracuje s YouTube i Netflixem na tom, aby se tato funkce využila plnohodnotně. Stejnou certifikaci mají i Galaxy S10 telefony. A není se čemu divit, chystaný telefon od OnePlus má používat panel od Samsungu.

Mnohem zajímavější je však informace o UFS 3.0. Jedná se o novou generaci pamětí, které mají teoretickou rychlost 2,1 GB/s. Jsou až dvakrát rychlejší než eUFS 2.1. První telefon na trhu s UFS 3.0 měl být ohebný telefon Galaxy Fold, jenže ten byl týden před vydáním odložen. I díky tomu bude OnePlus 7 Pro první telefon s novým typem pamětí. Rozdíl má jít vidět v rychlosti načítaní systému, her i aplikací, při pořizování fotografií, videí apod. Představení  řady OnePlus 7 proběhne 14. května.

oneplus 7 pro design vodeodolnost

Jak se vám líbí tyto technologie u OnePlus 7 Pro?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)