TOPlist

OnePlus představilo zajímavou 120Hz QLED televizi za rozumnou cenu

oneplus q2 pro 65

Společnost OnePlus představila na své včerejší akci telefony OnePlus 11 a OnePlus Ace 2 (v Evropě 11R). Mimo to se však dostalo na tablet, sluchátka, klávesnici nebo třeba televizi. Ta se označuje jako OnePlus Q2 Pro a nabízí zajímavé parametry za nízkou cenu. Otázkou však je, zda se podívá i do Evropy. Předchůdce v podobě OnePlus Q1 Pro se u nás totiž neprodával.

OnePlus Q2 Pro se může pochlubit 65palcovým QLED panelem se 4K rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Nechybí podpora HDR a 97% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. Nezklame ani zvuk, jelikož má v sobě televizor zabudovaný 70W soundbar s podporou Dolby Atmos. Je navíc vyladěn renomovanou dánskou firmou Dynaudio, podobně jako třeba OnePlus Buds Pro 2.

oneplus-tv-q2-pro

Systémem je pak Google TV (postavený na Androidu 11) s vlastní nadstavbou OxygenPlay 2.0, která nabízí řadu vychytávek, jako třeba ovládání telefonem OnePlus a to skrz službu OnePlus Connect 2.0. Ptáte se na cenu? Tu výrobce stanovil na 99 999 INR, což vychází asi na 26 500 korun bez daně.

Koupili byste si TV od OnePlus?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)