OnePlus 5 bude dalším telefonem této značky. Proč se vynechává číslo čtyři?

oneplus 5 nahled1

Společnost OnePlus vydala příspěvek, ve kterém láká na svůj nový model. Ten se možná trochu překvapivě bude jmenovat OnePlus 5. Proč tomu tak je?

OnePlus 5 přijde v létě

Informace se objevila na oficiální Weibo stránce společnosti. Obrázek Hello 5 značí to, že se vynechává model se čtverkou v názvu. O této možnosti už se několik posledních týdnů spekuluje, nyní jsme se tak dočkali potvrzení. Důvod toho, že OnePlus vynechává telefon s číslem čtyři je jednoduchý, v Číně je číslo čtyři považováno za nešťastné a je spojováno se smrtí.

oneplus paranoid android

Spolu s obrázkem Hello 5 se také zveřejnila informace o tom, že telefon přijde v létě. To jsou prozatím dvě jediné dvě potvrzené informace, které jsou k dispozici. Spekulace hovoří o tom, že telefon bude mít 5,5“ velký displej s čipsetem Snapdragon 835. Zároveň by měl telefon přijít s duálním fotoaparátem a baterií, která by měla být větší kapacitu i rychlejší nabíjení.

Těšíte se na nový telefon od OnePlus?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)