Telefon OnePlus 3 se blíží. Bude i třetí pokračování postrachem vlajkových lodí?

Nougat pro OnePlus 2?

Už to bude dva roky, co nám OnePlus představilo svůj první model One, zabijáka vlajkových lodí, a začalo tím konkurovat zavedeným značkám po celém světě. Ihned po uvedení se uživatelé rozdělili na dva tábory. Buď jste OnePlus One milovali, nebo nenáviděli. Po roce, kdy se představení nástupce neustále posunovalo až na konečný 27. červenec, byli fanoušci značky napjatí i díky velice netradičnímu představení formou streamovaného videa ve virtuální realitě. Model Two byl v několika ohledech kontroverzní a oproti předchůdci v určitých oblastech i zaostal (chybějící NFC, tlustší konstrukce nebo pro někoho až moc vysoká cena). O modelu 3, jenž se asi nebude jmenovat Three, se toho prozatím moc nevědělo, ale včera se objevily spekulace s datem představení a obrázek s uniklými specifikacemi z AnTuTu.

Od VR ke klasické konferenci?

Dle informací z pátku by se mělo OnePlus 3 představit 7. dubna na konferenci OnePlus v Pekingu. Jestli se toto datum potvrdí, budeme svědky, kdy OnePlus svou vlajkovou loď stihne představit dříve než konkurence od HTC nebo Huawei, o nichž se poslední dobou mluví mnohem více. My se těšíme na všechny modely.

Ovšem, dle informací ze soboty, OnePlus 3 nebude představeno 7. dubna. Společnost OnePlus oficiálně potvrdila, že “7. dubna se bude na konferenci soustředit pouze na čínský trh a nového Zabijáka vlajkových lodí tam nepředstaví”. Ale potvrdila, že něco určitě představí. Vše, co víme, je, že “To” bude skvělý produkt. Zatím nic nenasvědčuje prozrazení, co může ono tajemné “To” být.

Specifikace: Vlajková loď roku 2016 v dalším vydání

Ohledně chystaných specifikací bude mít i model 3 namířeno mezi nejlépe vybavené telefony. V AnTuTu je kryto pod jménem OnePlus A3000. O tom, že je to nástupce “zabijáka vlajkových lodí roku 2016” nepochybujeme, protože model Two se ukrýval pod označením A2001. Samotná výbava ničím nepřekvapí, novinka má polovinu shodnou s předchůdcem a tu druhou s letošními vlajkovými loděmi.

bull

Konkrétně se jedná o procesor Snapdragon 820 doplněný o grafické jádro Adreno 530 a 4 GB RAM. Ta by měla být stejně velká v obou paměťových verzích, na obrázku vidíme 32GB verzi, ale doufáme, že bude nový model dostupný i s větší kapacitou stejně jako jeho předchůdci. Focení bude obstarávat 16Mpx fotoaparát na zadní straně a na přední 8Mpx. Tu by měl zabrat 5,5palcový Full HD displej zobrazující nejnovější verzi Androidu 6.0.1 Marshmallow s vlastní nadstavbou OxygenOS.

Stane se z OnePlus 3 zabiják vlajkových lodí, nebo se mezi nimi ztratí?

Zdroj: PhA.

Jaromír Šolc
O Autorovi - Jaromír Šolc

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)