TOPlist

Do Česka přichází nadupaný OnePlus 12. Pouze teď na něj získáte 2 500 Kč slevu

OnePlus12

Komerční článek

  • OnePlus 12 přichází s nejvýkonnějším Snapdragon 8 Gen 3 čipsetem
  • Nabízí 6,82“ AMOLED displej s QHD+ rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí
  • Předobjednávky OnePlus 12 a 12R s výraznou slevou 2 500 Kč do 20. února

Nový OnePlus 12 pořádně přitopil vlajkovkám nejvyšších tříd. Novinka patřící mezi absolutní špičku na trhu zaujme nejvýkonnějším čipsetem Snapdragon, obřím displejem s extrémní svítivostí a pořádnou baterkou. Speciálně u Mobil Pohotovosti získáte OnePlus 12 v rámci předobjednávek se slevou 2 500 Kč.

Nekompromisní čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3

OnePlus 12 jako jeden z mála smartphonů na trhu disponuje nejvýkonnějším čipsetem Snapdragon 8 třetí generace, což znamená jediné – brutální výkon, který ocení všichni. A náruživí hráči především. OnePlus12 Snapdragon 8 Gen 3

OnePlus 12 nabídne prostorný 6,82“ AMOLED displej s rozlišením QHD+, obnovovací frekvencí 120 Hz a pořádným jasem 4 500 nitů. Panel je také doplněn o melatoninovou ochranu, která se bude hodit před spaním, a také o technologii, která optimalizuje ovládání telefonu s mokrými prsty – ideální v případě, kdy prší nebo sněží. Výrobce slibuje i výjimečnou odolnosti díky sklu Gorilla Glass Victus 2.

Sleva 2 500 Kč na nejvyšší model

Co se týče foťáku, má OnePlus 12 rozhodně co nabídnout. Již tradičně na něm pracovala švédská špička Hasselblad a trojici zadních objektivů nakonfigurovala s rozlišením 50, 48 a 64 Mpx. Součástí je i přední 32Mpx selfie kamera. Nadstandardní je také kapacita baterie – 5 400mAh s podporou rychlého (100W) i bezdrátového nabíjení. Sleva 2 500 Kč bude platná jen do 20. února. Po tomto datu bude platná cenovka 26 990 Kč.

OnePlus nabízí i dostupnější model OnePlus 12R, který se náramně povedl jak po stránce designu, tak i co se výbavy týče. V předprodeji jej pořídíte už za 17 490 Kč. OnePlus12 nejvyšší model

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)