Evropa se dočká velkého souboje! OnePlus 12 brzy vyzve Galaxy S24

oneplus 12
  • OnePlus 12 bude brzy představeno v Evropě
  • Vyzve na souboj řadu Galaxy S24 od Samsungu
  • Vedle něj se ukáže i levnější OnePlus 12R

Před pár dny představila společnost OnePlus svou nejnovější vlajkovou loď – OnePlus 12, avšak zatím pouze v Číně. Zanedlouho by se měl však tento nekompromisní kousek objevit i v Evropě. Tiskovou konferenci si naplánoval na polovinu ledna. V tomto období se přitom odhalí i řada Galaxy S24. Čínská firma si tedy ukousla poměrně velké sousto a očividně své vlajce dost věří.

Telefony Galaxy S24 mají být odhaleny 17. ledna 2024, OnePlus si globální premiéru naplánovalo na 23. ledna, což potvrdil na akci Never Settle Summit v Belgii Country Manager OnePlus Benelux, Alexander Vanderhaeghe. Společně s jihokorejskou Ultrou bude tedy OnePlus 12 zřejmě prvním telefonem se Snapdragonem 8 Gen3, který si budeme moci pořídit v Evropě. Telefon nabídne také vynikající displej s šíleným jasem až 4500 nitů ve špičce, počítat lze také se zajímavým snímačem Sony LYT-808.

OnePlus 12 – Inspired by Nature

OnePlus 12 - Inspired by Nature

Kromě OnePlus 12 má firma uvést také levnější model OnePlus 12R, které dostane starší, ale pořád extrémně výkonný Snapdragon 8 Gen 2. O dalších ústupcích (pokud nějaké budou) zatím nevíme.

Přemýšlíte nad koupí OnePlus 12?

Zdroj: Notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)