TOPlist

OnePlus chystá boží powerbanku! Nabijete s ní notebook a rychlostí vyrazí dech

oneplus 100w powerbanka
  • OnePlus brzy uvede naprosto famózní powerbanku
  • Zaujme bleskurychlým nabíjením a kompaktní konstrukcí
  • Vhodná mimo jiné bude i pro dobíjení notebooků

Koncem června bude OnePlus ve své domovině pořádat tiskovou konferenci, během níž představí řadu nových produktů. Kromě smartphonu vlajkové úrovně výrobce uvede i naprosto parádní powerbanku, kterou se s předstihem pochlubil na on-line tržišti JD.com. Půjde s ní nabíjet notebook a rychlostí nabíjení doslova vyrazí dech.

Zařízení zdánlivě ponese označení OnePlus 100W SuperVOOC power bank (některé zdroje každopádně zmiňují i název OnePlus 100W Super Flash Charging Power Bank), a jak už z něj vyplývá, telefon s ní půjde nabíjet až 100W výkonem. Pro majitele vlajkových smartphonů, popřípadě výjimečných modelů střední třídy, jako je třeba Redmi Note 13 Pro+ 5G, tak bude naprosto ideálním společníkem na cesty.

OnePlus powerbanka

Powerbanka se pyšní kapacitou 12 000 mAh a disponuje dvěma porty, z nichž jeden je USB-C a druhý USB-A. Samotnou powerbanku také nebudete nabíjet věčnost, neboť má podporovat 45W vstupní nabíjení.

Z propagačních snímků zveřejněných výrobcem dále vyplývá, že powerbanka nabídne vcelku kompaktní konstrukci, zdánlivě využívající kombinaci plastu a kovu. Všestrannost powerbanky dokládá obrázek, kde je použita k nabíjení MacBooku.

OnePlus powerbanka

Zda se powerbanka dostane také do Česka, popřípadě kolik zde bude stát, zatím vůbec není jasné.

Pořídili byste si podobnou powerbanku?

Zdroje: Gizmochina, Notebookcheck, FoneArena, JD.com

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)