Jsou toto přesné rendery OnePlus 10? Pokud jo, tak se těšíme

OnePlus 10 rendery fotoaparáty

I když si čínská značka OnePlus trochu pošramotila pověst ustoupením z původní pozice výrobce zabijáků vlajkových lodí za nízkou cenu a slučování systémů OxygenOS a ColorOS taky moc pozitivních reakcí nepřineslo, je stále zajímavé každoročně vítat na trhu jejich prémiové mobily. Většinou zaujmou hlavně lákavými hardwarovými parametry, ale někdy si kus pozornosti urve i design. Jak se zdá, tento případ by mohl platit i pro OnePlus 10, ke kterému vznikly následující rendery. Vlastně potvrzují, čím se dnešní chytré telefony nejvíc liší – modulem ukrývajícím zadní fotoaparáty.

Foto panel u desítkového (desítkových) OnePlus by měl být hodně zajímavý, jelikož je na jedné straně “přelitý” přes okraj zad. Vypadá jako kombinace řešení u POCO telefonů a řady Samsung Galaxy S21. U obou těchto případů považujeme design za velmi povedený, takže se logicky na příchod OnePlus 10 těšíme ještě o trochu víc. A doufáme, že tyto snímky nelžou. Stojí za nimi server Zouton v exkluzivní spolupráci se známým designérem OnLeaks. Rendery prý přesně zachycují dosavadní uniklé výkresy a fotky mobilu.

Co říkáte na takový zadní modul?

Zdroj: Zouton.com

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)