Foto test: OnePlus 10 Pro je o chlup lepší než Galaxy S22+

OnePlus 10 Pro foto test DxOMark

I když nejsou vlajkové telefony značky OnePlus tak populární zrovna kvůli fotoaparátům, rozhodně se jedná o jeden z důležitých aspektů, které je potřeba u nich rovněž posuzovat. Na otázku, jak na tom je poslední prémiový model OnePlus 10 Pro s pořizováním snímků a natáčením videí, odpověděl známý server DxOmark. V jeho žebříčku se novinka umístila na 27. pozici se ziskem 127 bodů.

OnePlus 10 Pro foto test DxOMark žebříček

Tento výsledek, řadí vlajku od OnePlus o těsně jeden bod před telefony Samsung Galaxy S22 a S22+ s Exynos procesory či Oppo Find X2 Pro. O stupínek výš jsou pak Apple iPhone 12 Pro, Vivo X60 Pro+ a shodně modely Mi 10 Pro a Mi 11 Pro od Xiaomi.

OnePlus 10 Pro foto test DxOMark výsledek

Aktuálně nejlépe fotící a natáčející OnePlus mobil dostal v testu u DxOMark 132 bodů za běžné fotografování, 72 bodů za zoom a 110 bodů za pořizování videa. K úplné špičce se přiblížil například díky nízké hladině šumu a stabilizaci u natáčení nebo dobré expozici a dynamickému rozsahu u fotek.

Je to pro OnePlus 10 Pro dobrý výsledek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)