TOPlist

Vyzkoušeli jsme OnePlus 10 Pro 5G. Co mu říkáte?

oneplus 10 pro 5G

Na začátku ledna představila společnost OnePlus svou vlajkovou loď v podobě OnePlus 10 Pro 5G, ovšem k zakoupení je pouze v Číně. Evropští zákazníci se mají globálního odhalení dočkat na konci března, ovšem my jsme měli možnost osahat si novinku na veletrhu MWC 2022 v Barceloně už teď.

OnePlus 10 Pro 5G na veletrhu MWC

Na nějaké delší testování bohužel nebyl u stánku OnePlus prostor, tak jsme jej alespoň vzali do ruky a udělali pár fotek. Ty vypadají skvěle a zachovávají si pro společnost typicky věrnou barevnou věrnost. Díky hrubší textuře na zadní straně se telefon také drží poměrně dobře v ruce a neklouže, což se o většině mobilů, které mají skleněnou zadní stranu říct nedá.

  • Android 12 (ColorOS v Číně / OxygenOS globálně)
  • 6,7″ displej s dynamickou frekvencí 1-120 Hz
  • čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
  • fotoaparáty 48mpx hlavní (OIS), 50mpx ultraširoký (150°), 8mpx telefoto (OIS) a 32mpx přední
  • 5 000mAh baterie s podporou 80W kabelového a 50W bezdrátového nabíjení

Jinak vypadá telefon skvěle. Zadní modul fotoaparátů bude s největší pravděpodobností tvořit novou identitu značky, což je dobře. Telefony od BBK Electronics, kam patří kromě OnePlus také realme a Oppo jsou si v mnoha ohledech totiž až zbytečně podobné.

Co říkáte na OnePlus 10 Pro 5G?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)