Samsung už zahajuje testování nové verze nadstavby One UI 3

one-ui-3-zahajeni-testovani

Po dlouhých dobách, kdy Samsung čelil celosvětové kritice za ne úplně přívětivou grafickou nadstavbu Touchwiz, si jihokorejský výrobce získal fanoušky a zákazníky díky novému prostředí One UI. Dva roky starý systém už má za sebou několik verzí. Zatímco většinu telefonů pohání varianty 2.0 či 2.1 a nějakou dobu se mluví o příchodu verze 2.5, Samsung už se chystá na testování One UI 3. Na svém webu otevřel registrace pro vývojáře, kteří se chtějí podílet na zkoušení.

testování One UI 3 pozvánka

Další plnohodnotná generace této nadstavby bude opět souviset s novou verzí Androidu. One UI 3 bude postavená na novém systému Android 11, k jehož oficiálnímu představení dojde již za pár týdnů. Odzkoušení nadstavby je běh na dlouhou trať. Momentálně mají možnost registrace majitelé telefonů z řady Galaxy S20, kteří se nacházejí v Jižní Koreji či v USA. Zatím pochopitelně není jasné, s čím novým by měla nová nadstavba od Samsungu přijít. Jisté je jen to, že testování One UI 3 zahajuje vývoj nové generace úspěšného systému, na který se asi můžeme těšit.

Líbí se vám dosavadní verze One UI?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)