One UI 2.0 na prvních snímcích. Co přinese Android 10 na Samsungy?

one ui

Výrobci chytrých telefonů se pomalu začínají chystat na update na nejnovější Android 10. Nechybí mezi nimi ani Samsung, který testuje novou grafickou nadstavbu Samsung One UI 2.0, která je postavena právě na platformě nejnovějšího Androidu. Co systém přinese?

XEETECHCARE, technologický YouTuber zveřejnil před nějakým časem video, kde můžeme vidět Galaxy S10 s právě zmíněným prostředím. Graficky se systém příliš neposunul a vypadá dosti podobně, ovšem je zde pár novinek. Třeba mnoho nových gest, které usnadní každodenní používání. Naopak jeho vlastní gesta se v novém systému neobjeví a na ovládání si budeme chvíli zvykat.

Samsung Galaxy S10 Android 10 One UI 2.0 FIRST LOOK!

Samsung Galaxy S10 Android 10 One UI 2.0 FIRST LOOK!

Samsung One UI 2.0 přinese na starší zařízení některé funkce, které najdeme v nejnovějších smartphonech. Můžeme se tak těšit na Link to Windows, nahrávání obrazovky či multimediální klávesy v notifikačním centru. Spekuluje se taktéž o podpoře Samsung DeX pro starší zařízení, což však potvrzeno nebylo. Nová grafická nadstavba přinese dle spekulací spoustu dalších novinek, které však korejský gigant drží úspěšně pod pokličkou.

Líbí se vám nadstavba One UI?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)