One UI 2.0 beta se začne testovat na Galaxy S9 a Note 9. Galaxy S10 se brzy dočká ostré verze

samsung android 10 beta

Před několika dny vydal Samsung v pořadí již čtvrtou beta verzi One UI 2.0 a nyní je pro majitele telefonů z řady Galaxy S10 dostupná další, pravděpodobně poslední beta verze. Jako obvykle byla opravena celá řada chyb a seznam novinek se nám zkracuje. Společnost také na jihokorejském fóru vydala prohlášení o zahájení programu Android 10 beta pro Galaxy S9 a Note 9.

Na screenshotech níže můžete spatřit všechny novinky a změny nové verze. Stahování zahájíte klasicky v Nastavení > Aktualizace softwaru > Stáhnout a instalovat. Velikost se pak liší v závislosti na konkrétním modelu. Přibližně však aktualizace zabere 270 – 290 MB. Aktualizace byla zatím spatřena u prvních uživatelů v USA, Německu a Japonsku. Během několika málo dní či hodin by se aktualizace měla objevit i v ostatních státech.

One UI 2.0 beta pro Galaxy S10 se tak blíží ke konci a brzy se dočkáme ostré verze. Nyní se chce Samsung soustředit na testování starších modelů, konkrétně Galaxy S9 a Note 9. To je jistě dobrá zpráva pro jejich majitele, jelikož by mohlo dojít k aktualizaci těchto modelů dříve, než obvykle.

Používáte One UI 2.0 beta?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)