Omnia Music Player je nový přehrávač hudby s podporou Google Cast i Android Auto

aplikace android omnia music player

V obchodě Google Play jsou desítky různých hudebních přehrávačů, ale najít mezi nimi ty povedené je už trochu těžší. Nyní se mezi tu hrstku povedených chce zařadit další aplikace. A to Omnia Music Player, který má hned několika zajímavých funkcí.

Omnia Music Player je nový hudební přehrávač pro Android

Novinka Omnia je dostupná zdarma na Google Play, i když je prozatím v betaverzi. Vývojář se chlubí hlavně třemi funkcemi, které jej mají odlišit od některé konkurence. A to je je Material Design, podpora Google Cast a rovněž Android Auto.

Zajímavé je na tom to, že Omnia je od vývojáře, který v minulosti vytvořil Pulsar Music Player. Má tak hodně zkušeností s vývojem hudebních přehrávačů. Znamená to ale také, že mezi Pulsar a Omnia není tolik rozdílů. Existuje několik klíčových rozdílů. Pulsar podle vývojáře využívá nativní dekodéry Anddroidu, díky tomu je limitován na formáty, ekvalizér apod. Omnia používá vlastní dekodéry a mediální knihovnu, což například umožňuje podporu formáte APE nebo 10-pásmového ekvalizéru.

Omnia Music Player
Omnia Music Player

Jaký hudební přehrávač používáte na Androidu?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)