Olio Model One – luxusní chytré hodinky pro Android

Olio_Model_One_01

Vývoj chytrých hodinek roste razantním způsobem a od spousty známých výrobců jsme již měli možnost vyzkoušet několik chytrých modelů. Pak jsou tu ale společnosti, o kterých jsme většinou před vydáním prvního modelu ani neslyšeli, přesto stojí za pozornost. Názornou ukázkou je i společnost Olio, která představila svůj klenot Model One. Ten cílí především na uživatele, kteří vyžadují luxusní konstrukci a design. O to se má postarat tělo z nerezové oceli, které kráčí v klasickém designu analogových hodinek. Posuďte sami.

https://youtu.be/IDGRrJEVsMw

O hardwarových specifikacích toho moc nevíme, Olio Model One by měl ale s jistotou podporovat Bluetooth 4.0 a systém Android 4.3 pro zobrazení notifikací a událostí z vašeho telefonu. Krásná konstrukce je také vodotěsná, což uživatelé jistě ocení. A cena? Ta už bohužel tolik nepotěší – model ve stříbrné barvě pořídíte za 595 dolarů, což je částka okolo 15 tisíc korun. To je sice na poměry luxusních hodinek běžná částka, přesto je o poznání vyšší než u většiny jiných chytrých hodinek na trhu. K dostání je také černá varianta. Prozatím bylo vyrobeno pouze 500 kusů a není jisté, zda bude výroba hodinek Olio Model One pokračovat.

zdroj: androidandme.comoliodevices

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)