Ohebný telefon od TCL půjde využít jako náramek nebo chytré hodinky

tcl ohebny mobil

V posledních týdnech jsme mohli vidět mnoho konceptů, úniků a spekulací ohledně ohebných telefonů. Nově se začíná mluvit i o ohebných telefonech od TCL. Tento výrobce BlackBerry nebo Alcatel telefonů pracuje na pěti různých ohebných  zařízeních. Jeden z nich připomíná velký náramek, který si můžete obtočit kolem ruky a telefon používat jako chytré hodinky.

Společnost TCL chystá rovnou 5 ohebných telefonů

Ohebný telefon, který se dokáže předělat na chytrý náramek není úplně novým nápadem. TCL měla patent na podobné zařízení už před 11 lety,  navíc s podobným konceptem přišlo již v roce 2016 Lenovo, jak můžete vidět i níže na videu.

Lenovo CPlus Bendable Smartphone

Lenovo CPlus Bendable Smartphone

Mnoho detailů ohledně této novinky, ale i dalších čtyř ohebných telefonů TCL, není momentálně k dispozici. Alespoň se ale můžeme podívat na rendery, které byly připraveny. Telefony už by měly být přímo ve výrobě, takže bychom se jich v budoucnosti měli určitě dočkat. Nemá jít tak o to, že společnost testuje, který ohebný telefon je nejlepší. Všech pět jich má vyjít.

tcl-ohebne-telefony

Server The Verge prozradil, že k tomuto tématu ohebných telefonů řeknou zástupci společnosti TCL více informací na veletrhu MWC 2019, který začíná na konci února.

Jak se vám líbí nápad na ohebný telefon, který se promění v náramek na ruku?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)