Ohebný telefon Samsung na prvním neoficiálním videu. Jak je na tom displej?

samsung galaxy fold neoficialni video zdeformovany displej

Ohebný telefon Samsung Galaxy Fold se sice oficiálně představil, ale málokdo z novinářů jej měl v ruce a zároveň mohl natáčet. Nyní se na internetu objevilo první neoficiální video, které možná prozrazuje důvod, proč Samsung ohebný telefon ukazoval pouze za sklem. Na videu si ihned všimnete toho, že má zdeformovaný displej v místě ohybu.

Ohebný telefon Samsung Galaxy Fold na prvním neoficiálním videu

Všechny videa v dobré kvalitě, které jsme zatím mohli vidět, vyprodukoval přímo Samsung, což znamená, že byla “vyleštěná” a připravená do posledního detailu tak, aby ohebný telefon vypadal co nejlépe. Nyní se však na internetu objevilo video, ve kterém můžeme Galaxy Fold vidět v reálných podmínkách.

samsung galaxy fold design a barvy

Video údajně pochází z Vietnamu. Zároveň se nedá zcela ověřit, jestli se jedná o finální produkt, anebo nějakou dřívější, testovací verzi telefonu, která měla horší displej. Nicméně všimnout si můžete toho, že aplikace a systém fungují perfektně na obou displejích. Nicméně váš zrak pravděpodobně upoutá zdeformovaný displej uprostřed, přesně v místech, kde se ohýbá.

Unlock Samsung Galaxy Fold F900U AT&T

Unlock Samsung Galaxy Fold F900U AT&T

Už při představení telefonu v San Francisku jste si mohli všimnout toho, že přímo na pódiu ukázaný model měl rovněž náznaky deformace, i když tedy ne v takovém rozsahu jako na videu výše. Bude rozhodně zajímavé sledovat, jestli si Samsung ve finální verzi poradil s tímto problémem. Prodej Galaxy Fold začíná během několika měsíců ve vybraných regionech. Pro Českou republiku prozatím ohebný telefon od Samsungu potvrzen nebyl.

Myslíte si, že Samsung tento problém s displejem vyřešil?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)