Ohebný telefon LG poodhalen. Připomíná zařízení od Xiaomi

lg ohebny telefon spekulace

Není pochyb o tom, že i LG pracuje delší dobu na ohebném telefonu podobně jako jiné společnosti. Nyní server LetsGoDigital zveřejnil rendery jednoho zařízení, které by mohlo konkurovat Galaxy Fold nebo Mate X. Zajímavé je to, že ohebný telefon od LG může mít podobné provedení jako ohebný telefon Xiaomi, který jsme mohli vidět v lednu tohoto roku.

Ohebný telefon LG se může ohýbat na obou stranách a má stylus

Rendery jsou založené na patentech korejské společnosti, které podala v dubnu tohoto roku. Všimnout si můžeme i stylusu, který se může schovat přímo do zařízení v zavřeném stavu. Displej by měl mít poměr stran 16:10 a poměrně malé rámečky. Výjimkou je pravá strana, na které jsou umístěné tři fotoaparáty, a tudíž je i větší rámeček. Zároveň může pravá strana sloužit k lepšímu úchopu.

lg ohebny telefon

Ve složeném stavu připomíná klasický smartphone se zaobleným displejem. Samozřejmě se stále jedná pouze o patent, první ohebný telefon od LG může vypadat úplně jinak. Na druhou stranu, tento zveřejněný design nemá žádné složité futuristické prvky. Ostatně Xiaomi dříve tento rok na videu ukázalo velmi podobné zařízení.

ohebny telefon lg patent

Zároveň se nedá očekávat, že by LG představilo ohebný telefon ještě tento rok. Není důvod kam spěchat, obzvlášť kvůli odkladům u obou hlavních konkurentů. Až příští rok se očekává větší odhalování ohebných mobilů.

Líbil by se vám tento design u ohebného telefonu LG?

Zdroj: androidauthority.com, letsfodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)