Ohebný telefon od Xiaomi bude mnohem levnější. Představit se má již za pár měsíců

ohebny telefon od xiaomi

Ohebné telefony nejsou levnou záležitostí. Samsung Galaxy Fold i Huawei Mate X mají cenovku 50 tisíc a výš. Ostatně zástupci těchto dvou společností na to upozorňovali ještě před jejich představením. Xiaomi rovněž chystá vlastní verzi a i když není ještě připravená, tak se postupně dozvídáme nové a nové informace. Nyní byla poodhalena cena a přibližné datum představení.

Ohebný telefon od Xiaomi bude v prodeji za cenu 999 eur

Podle údajů server iGyaan se ohebný telefon od Xiaomi bude prodávat “pouze” za 999 dolarů. Tedy s cenou, za kterou se dají nyní koupit prémiové telefony Samsung, Apple apod. V přepočtu tedy cca 25 tisíc Kč. To je o více než polovinu méně, než cena Samsung a Huawei ohebných mobilů

Představení ohebného telefonu od Xiaomi má proběhnout někdy mezi dubnem až červnem 2019. Nejprve v Číně a postupně telefon uvidíme na dalších trzích. Nižší cena je údajně kvůli tomu, že Xiaomi bude využívat ohební displeje od společnosti Visionox Technology. Otázkou je tak, jak na tom bude kvalitativní stránka v porovnání s Galaxy Fold anebo Mate X.

Xiaomi Double Foldable Phone Teased by Linbin – Hands on

Xiaomi Double Foldable Phone Teased by Linbin - Hands on

Pokud jde o parametry ohebného telefonu Xiaomi, tak má mít Snapdragon 855, který doplní 10GB RAM paměť. Jedná se stále o spekulace a neoficiální informace, tudíž se do představení může změnit cena i parametry.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Koupili byste si ohebný telefon, kdyby se dal pořídit za cca 25 tisíc Kč?

Zdroj: gsmarena.com, letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)