Ohebný telefon Galaxy Fold je stále v nedohlednu. Na trh se nedostane ani příští měsíc

ohebny telefon samsung galaxy fold odlozeni

Už je to více než měsíc od té doby, co Samsung oficiálně oznámil odložení pro ohebný telefon Galaxy Fold. Před několika týdny šéf DJ Koh řekl, že zpoždění nebude příliš velké. Vše naznačovalo tomu, že nové datum vydání se dozvíme brzy. Žádná zpráva ale nepřišla, místo toho korejské zpravodajské servery informují o tom, že ohebný telefon nevyjde ani v příštím měsíci.

Ohebný telefon Galaxy Fold se stále vylepšuje

Nyní už není pochyb o tom, že představení ohebných telefonů bylo uspěchané. Na druhou stranu se nedá divit kroku Samsungu. Dlouhé roky vyvíjel ohebný telefon a ve finále málem hrozilo, že jej s představením předběhne Huawei. Jedna z částí, kde Samsung pravděpodobně ušetřil čas, byla kvalita kontroly a testování v reálných podmínkách.

The Galaxy Fold’s Folding Test

The Galaxy Fold’s Folding Test

Galaxy Fold sice obstál laboratorní testy bez problémů, jenže prvním recenzentům v zahraničí, kteří měli telefon k dispozici, začal po pár dnech zlobit displej. A to takovým způsobem, že se kompletně poškodil. To bylo pro společnost štěstí v neštěstí, sice první dojem u novinářů nebyl nejlepší, na druhou stranu se ale telefon nedostal do prodeje s těmito problémy.

Ohebný telefon Huawei Mate X má rovněž problémy, i když trochu jiné. Přísné sankce ze strany USA pravděpodobně jistým způsobem omezily i start prodeje Mate X. Tohoto zpoždění u Mate X údajně využil Samsung, aby mohl více a důkladněji otestovat vlastní ohebný telefon a lépe jej připravit na vydání. Proto mělo přijít další opoždění vydání, společnost nemusí tak spěchat. Zároveň se ale hovoří, že datum vydaní se dozvíme ještě tento týden, pravděpodobně v pátek.

Myslíte si, že Galaxy Fold stihne vydání v červenci 2019?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)