Ohebný mobil od Samsungu bude představen v březnu. Cena má atakovat hranici 50 tisíc Kč

samsung ohebny mobil

Ohebný mobil od Samsungu byl poprvé veřejnosti poodhalen minulý týden. Mnoho informací jsme se však prozatím nedozvěděli. Samsung spíše dával vědět světu, že má novou technologii připravenou a zanedlouho ji použije v prvním telefonu. Nové informace z Jižní Koreji nyní tvrdí, že se kompletního představení dočkáme v březnu. Cena telefonu by přitom měla atakovat hranici 50 tisíc Kč.

Ohebný mobil nebude z počátku vůbec levná záležitost

O tom, že chystaný ohebný mobil nebude levnou záležitostí, upozorňoval již před několika měsíci šéf Samsungu DJ Koh. Zpočátku bude telefon určen hlavně pro lidi, kteří chtějí mít něco nového, neokoukaného a Samsung i počítá s tím, že se nebude telefon masově prodávat. Plánuje se výroba minimálně jednoho milionu telefonů. To se sice může zdát jako hodně, ale pro Samsung jde o “malé” číslo. Zároveň se poodhalila cena, mluví se o tom, že ohebný mobil bude stát 1 770 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 50 tisíc Kč.

samsung ohebny mobil

Kompletního odhalení bychom se měli dočkat v březnu 2019 na samostatné akci. Podle interních informací se ohebný telefon ukáže ještě předtím na veletrhu MWC v Barceloně, ale stále nepůjde o finální verzi. Chystaný ohebný mobil od Samsungu má dva displeje. Základní menší má úhlopříčku 4,58 palců, rozlišení 840 x 1960 pixelů. Druhý displej je ohebný, v otevřeném stavu má velikost 7,3 palce a rozlišení 1536 x 2152 pixelů.

Těšíte se na ohebný mobil od Samsungu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek