OH Web Browser je nový nenáročný prohlížeč, který se pohodlně ovládá jednou rukou

OH-Web-Browser-prohlizec-android

Chytré telefony jsou stále větší a větší. Logicky se tak zvětšuje i displeje. Ještě dva roky zpátky to vypadalo, že trh narazil na maximum velikosti. Jenže poté se objevily telefony s poměrem stran 18:9, které jsou užší. Ve výsledku je tak stále mnohem těžší pro uživatele ovládat telefon jednou rukou. Obzvlášť pokud se informace vyskytují ve vrchní části displeje. Obzvlášť u prohlížečů to může být problém, protože vyhledávací lišta je většinou úplně nahoře. A přesně to řeší OH Web Browser, který je speciální vytvořen k tomu, aby šel ovládat jednou rukou.

OH Web Browser se dá bez problémů ovládat jednou rukou

OH Web Browser je zkratkou pro One Handed (jednoruční) prohlížeč. Není to ale jediná specializace. Kromě toho vývojář tvrdí, že se jedná o první prohlížeč, který nepotřebuje k používání žádné oprávnění, které se dá zneužít. Ochrana soukromí je pro vývojáře důležitá. Díky tomu prohlížeč nepotřebuje k fungování oprávnění ke kalendáři, telefonním záznamům, fotoaparátu, kontaktům, umístění, mikrofonu, senzorům, sms nebo k úložišti. To je jen výčet některých oprávnění, které konkurenční prohlížeče po uživatelích požadují.

OH Browser – Real One Handed

OH Browser - Real One Handed

Kromě toho obsahuje gesta, tmavý režim, soukromý režim, podpora více vyhledávačů atd. Režim jedné ruky funguje tak, že se zmenší prohlížeč do spodní části displeje a můžete tak bez problémů dosáhnout na všechna tlačítka. Poté se můžete rychle vrátit do normálního režimu a využít tak celou obrazovku displeje.

OH Web Browser - One handed, Fast & Privacy
OH Web Browser - One handed, Fast & Privacy

Jaký momentálně využíváte prohlížeč? Ovládá se vám pohodlně?

Zdroj : xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)