Uniká oficiální snímek Galaxy S21 FE 5G. Jak se na telefon těšíte?

Galaxy S21 FE bude levnější než S20 FE

Je to pouze pár hodin, co jsme vám psali o možné variantě že Samsung představí Galaxy S21 5G s nejen se Snapdragonem, ale také s Exynosem. V květnu jsme se dočkali několika renderů tohoto modelu a nyní se objevuje také oficiální plakát, který vyobrazuje hned několik (nebo možná všechny) barevných variant.

Oficiální snímek Galaxy S21 FE 5G

Jak můžeme vidět, telefon bude k dispozici nejméně ve čtyřech barvách – černé, bílé, zelené a fialové. Rámeček má matnou povrchovou úpravu, ovšem zda se jedná o kov či plast zatím není jisté. Stejná situace je pak v případě zadní strany. Před nějakým časem byl telefon odhalen v benchmarku Geekbench a to sice se Snapdragonem 888, 6/8 GB RAM a systémem Android 11.

Oficiální snímek Galaxy S21 FE 5G

Můžeme počítat také s průstřelem uprostřed displeje, kde nalezneme 32 MPx selfie kamerku a displej bude mít úhlopříčku 6,41″ s tím, že rozlišení bude nejspíše Full HD+. Základní varianta bude mít prý 128 GB úložiště, ovšem bude se prodávat i vyšší 256 GB verze. Dle spekulací by měl být telefon oficiálně představen v říjnu.

Jak se těšíte na Galaxy S21 FE 5G?

Zdroj: Android Headlines

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)