Oficiální Scrabble od EA zdarma v Android Marketu

No Image-02

Scrabble je hra, na jejímž začátku dostanete sedm herních kamenů s písmeny, ze kterých sestavujete slova na hrací desce. Písmenka mají různé bodové hodnoty, další body navíc můžete získat za umístění na bonusová místa desky. Ve hře se střídáte s hráčem nebo hráči, přičemž vyhrává ten, který nasbírá nejvíce bodů.

V Android Marketu je několik klonů této populární hry – k těm nejoblíbenějším patří Words with Friends, Word Feud a WordSmith. Všechny jsou dobré, obsahují obvyklá pravidla a funkce, které lze od tohoto typu hry očekávat. Nyní ale EA Games přichází s oficiální hrou se značkou Scrabble.

Hra je multiplatformní, takže můžete online hrát například proti přátelům s iPhonem, iPadem, či na Facebooku. Vašim protivníkem může být kamarád, který má tuto aplikaci také nainstalovanou, nebo anonymní soupeř. Pokud jste opravdu vášnivými hráči, vězte, že lze hrát až padesát partií najednou. Součástí je také integrovaný chat s protivníky pro komunikaci během hry, možnost sledovat statistiky, začátečníci pak ocení funkci učitele, jež ukáže nejvhodnější tah, který jste mohli udělat v předchozím kole.

Redaktoři serverdu Android Central hráli Scrabble pro Android několik minut a kromě “výtahové hudby,” kterou doporučují vypnout, kritizují pomalejší herní animace.  Hru jako celek hodnotí jako “docela dobrou.”

Aplikace zabere přes 18 MB a lze ji stáhnout na telefony se systémem Android 2.1 a vyšším. Vlastníci tabletů ale v tuto chvíli mají smůlu.

Pokud máte tento typ her rádi, určitě Scrabble od EA vyzkoušejte a dejte nám v diskuzi pod článkem vědět, jak se podle vás povedla.

hi 256 0 40471ba8e9316471281bcc720e1c17f4bbef46c6
SCRABBLE Free
Electronic Arts Inc.
Verze 1.12.15 (11.7.2011)
Velikost 19 MB
2.1+

WYiK6kqMuSh+d0t9cWFahnulC+gAAAABJRU5ErkJggg==
0

Zdroje: Droid Life, AndroidSPIN, Android Central, AndroidGuys a Phandroid

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)