Oficiální Pokémon GO event se do Česka dostane v říjnu

hra pokemon go event

Pokémon GO event s názvem Safari Zone se měl v České republice uskutečnit přes prázdniny 5. srpna. Jenže kvůli několika důvodům se nakonec offline akce odložila. Nyní už víme přesně na kdy.

Pokémon GO event se uskuteční 7. října

Oficiální offline event se uskuteční na stejném místě, jak se plánovalo původně. A to v OC Černý Most. Niantic srpnovou akci odložil kvůli tomu, aby se neopakovala katastrofa, jako na prvním eventu v Chicagu, kde se dokonce návštěvníci oháněli žalobami. A jak později vyšlo najevo, pravděpodobně by se tak stalo i v Praze, protože se například nedomluvilo posílení mobilní sítě v okolí OC Černý Most.

To už je ale nyní snad vyřešené a akce proběhne 7. října bez větších problémů. Společnost Niantic také zveřejnila první informace, jak to bude s lístky. K dispozici budou v podobě QR kódů. Vydávány budou ale jen osobám, kterým je 13 a více let. Kontrolovat se budou průkazy s fotkou. To může být pro mladší hráče trochu problém.

event pokemon go safari zone praha cesko

Samotný výdej vstupenek je v režii obchodního centra, takže Černý Most. Vstup bude zdarma. Na Facebooku již zveřejnili první informace, a to například, že budou k dispozici velké týmové místnosti, speciální nabídky v obchodech, VIP hosti a také tematické soutěže.

Co se týče samotné hry Pokémon GO, tak budete mít šanci chytit Kangashkana, Larvitara, Chansey, nové formy Unown, lury budou aktivované celý den, obdržíte 2 km vejce a také medaili v profilu. Niantic specifikoval, že bitvy o Gym a Raidy, nebudou během této akce dostupné.

Pokémon GO
Pokémon GO

Půjdete se podívat na první oficiální Pokémon GO event v Česku?

Zdroje: pokemongolive.com, facebook.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (3)