Oficiální obaly CyanogenMod na Nexus 5 pro skalní příznivce

cm_obal

Pokud máte na svém Nexusu 5 nainstalovanou alternativní ROMku CyanogenMod a patříte-li ke skalním fanouškům, kteří rádi dají najevo svou příslušnost ke komunitě kolem CM, máte další příležitost, jak ukázat celému světu, pro který systém bije vaše srdce!

Na oficiálním Google+ kanále CyanogenModu se v noci na dnešek objevila krátká zpráva o spolupráci mezi týmem CyanogenModu a výrobcem ochranných obalů na mobilní techniku Cruzerlite. Jejím výsledkem jsou čtyři varianty oficiálního obalu na Nexus 5 s exkluzivním designem CyanogenMod.

Čtyři varianty oficiálního obalu na Nexus 5 s exkluzivním designem CyanogenMod Čtyři varianty oficiálního obalu na Nexus 5 s exkluzivním designem CyanogenMod

Návrh připravil Asher Simonds, který v Cyanogen, Inc. zastává pozici marketingového ředitele a z jehož dílny pochází například tapeta Nexus Experience, která je součástí základní výbavy CyanogenModu. Obaly jsou samozřejmě schopné absorbovat menší nárazy a ochrání proti škrábancům zadní stranu a boky zařízení. Výrobce slibuje snadnou instalaci i sejmutí a 180denní záruku.

Obaly lze objednat v e-shopu Cruzerlite za 14,90 dolarů (v přepočtu 300 Kč), v případě dodávky do České republiky je nutné připočítat ještě 12 dolarů (240 Kč) za poštovné.

Zdroj: Google+ CyanogenMod.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)