Odolný telefon CAT S61 představen: Termokamera se vrací ve vylepšené formě

cat s61 odolny telefon

Telefon CAT S60 se mohl pochlubit jednou zajímavostí, která jej oddělovala od všech ostatních telefonů. Šlo totiž o telefon s termokamerou. Dnes výrobce těchto telefonů Bullit Group představil jeho následovníka s názvem CAT S61. Telefon byl téměř v každém ohledu vylepšen, a to včetně termokamery.

Odolný pracant CAT S61 byl vylepšen v každém ohledu

Už z designu CAT S60 si můžete všimnout, že se designem liší od všech jiných vydaných mobilů. Stejně je tomu i u CAT S61, kde byl nicméně design trochu vylepšen, například odpadla zadní dvířka. Záda telefonu jsou pogumovaná, po bocích si můžete všimnout masivního hliníkového rámu. Telefon splňuje certifikace IP68 i vojenský MIL Spec 810G.

Bigger, Better, Bolder | Cat Phones

Bigger, Better, Bolder | Cat Phones

Displej má velikost 5,2″ a FullHD rozlišení. O výkon se stará Snapdragon 630, který doplní 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Baterie pak má velmi pěknou kapacitu 4 500 mAh a navíc podporuje rychlé nabíjení Qualcomm QuickCharge 4.0. Na přední straně najdeme také 8 MPx selfie fotoaparát.

cat s61

Na zadní straně se nachází 16 MPx hlavní fotoaparát a také termokamera FLIR se senzorem Lepton. Založena je na FLIR One Pro, což znamená, že má vyšší rozlišení než u modelu S60. V aplikaci FLIR se také nachází nově streamování pomocí termokamery. Potěší také Android 8 Oreo a slíbená aktualizace na Android P.

Telefon se začne prodávat v polovině roku 2018, a to za doporučenou cenu 899 eur, v přepočtu tak 23 tisíc Kč. To je o zhruba 5 tisíc více, než stál předchozí model.

CAT S61

CAT S61

1.0
  • Displej 5,2", 1920 x 1080 px
  • Procesor Snapdragon 630
  • RAM 4 GB
  • Fotoaparát 16 MP
  • Baterie 4 500 mAh
  • Cena doplníme

Jak se vám líbí CAT S61?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)