Chcete fakt odolný tablet? Dívejte na nový Ulefone Armor Pad

Ulefone Armor Pad tablet představení cena AliExpress

Stavaři, pracovníci v průmyslu, nebo třeba i aktivní turisté by mohli v kapse či batohu uvítat odolný a přitom kompaktní tablet, na který je spoleh v náročných podmínkách. Jeden takový aktuálně posílá na trh čínská značka Ulefone, která je již proslulá produkcí odolných telefonů. Nový Ulefone Armor Pad je drsňák splňující standardy IP68, IP69K a MIL-STD-810H, disponující osmipalcovým displejem s rozlišením 800 x 1 280 pixelů či 7 650mAh baterií a systémem Android 12.

Ulefone Armor Pad odlný tablet specifikace

Tuto zajímavou novinku pohání čipset MediaTek Helio G25 podporovaný 4GB RAM, kapacita úložiště činí 64 GB (256 GB lze přidat díky paměťové kartě), nechybí ani Wi-Fi či Bluetooth 5.3 konektivita a díky slotu na nanoSIM se dá tablet připojit i ke 4G mobilní síti. K dispozici jsou také fotoaparáty. Konrétně 13MPx zadní a 5MPx přední. Rozměry jsou 213 x 129 x 14 milimetrů a hmotnost 560 gramů.

Kromě USB-C zdířky má nový Ulefone Armor Pad také šestipinový konektor na připojení příslušenství jako jsou endoskop či mikroskop. K dispozici jsou také jack konektor, duální stereo reproduktory a programovatelné tlačítko. Čerstvě představený odolný tablet od Ulefone už se prodává na AliExpressu a bez další dodatečné výbavy vyjde na 4 450 Kč.

Unboxing the Ulefone Armor Pad – The Unbeatable Mate at Work

Unboxing the Ulefone Armor Pad - The Unbeatable Mate at Work

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Kde byste využili takový tablet?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)