Odolný tablet Oukitel RT1 nabízí 10 000mAh baterii a Full HD displej za slušnou cenu

oukitel rt1

Společnost Oukitel je známá především díky svým odolným telefonům. Jedná se o značku s podobnou vizí jako třeba Doogee, ačkoliv u nás není tolik známá. Nyní tato firma představila svůj první tablet, Oukitel RT1.

Odolný tablet Oukitel RT1 představen

Dominantou bude 10palcový displej s Full HD rozlišením, můžeme počítat s odolným tělem, které splňuje certifikace IP68 a IP69K a má tablet ochránit proti pádům z výšky až 1,5 metru. Na přední i zadní straně se nachází 16Mpx fotoaparát, o výdrž se pak stará 10 000mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Samozřejmostí je pak USB-C konektor.

Systémem je pak Android 11 a o výkon se stará čipset MediaTek Helio P22 v kombinaci se 4 GB RAM a 64GB úložištěm. To lze navíc rozšířit pomocí microSD karty. Pro neustálé připojení jsou zde připraveny hned dva sloty pro SIM, jelikož tablet podporuje LTE připojení. Oukitel RT1 bude k dispozici v černé a oranžové barvě za cenu 200 dolarů, což je asi 4 500 korun na Aliexpressu.

Koupili byste si podobný tablet?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)