Sledujte živě odhalení Pixelu 5 a dalších novinek už 30. září

pixel 5 predstaveni

Sledovat spekulace kolem Pixelu 5 bylo letos často velmi matoucí. Naštěstí Plné odhalení proběhne už brzy. Google má, ale připravenu celou nálož zajímavých novinek nejen z oblasti telefonů. Nejspíše se dočkáme i nového zařízení pro TV, chytrých reproduktorů a dalších vychytávek.

O Pixelu 5 jsme se tento rok často mohli dočíst mnoho protichůdných zpráv a spekulací. Google letos pravděpodobně chce přinést cenově dostupnější telefon a zaměřit se na ty nejdůležitější funkce, tak aby byl pro uživatele pořád velmi atraktivní.  Kromě odhalení vlajkového Pixelu 5 se počítá i s uvedením Pixelu 4a 5G, což má být větší varianta Pixelu 4a s podporou sítí 5G. Téměř jisté je i představení nového Chromecastu. Dřívější spekulace zmiňovaly přítomnost systému Android TV, ale podle nejnovějších zpráv se má jednat o „Chromecast s Google TV“. Může tedy jít o jakýsi hybrid nebo schopnější Chromecast. Možné je také přejmenování systému Android TV na Google TV. Posledním produktem, který je téměř jistý je nová generace chytrého reproduktoru Google Nest Home, jenž by měla nahradit původní Google Home z roku 2016. Google bude odhalení Pixelu 5 a dalších produktů vysílat živě 30. září ve 20:00 našeho času.

Na který nový produkt se těšíte nejvíc?

Zdroj: androidcentral

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)