Outlook pro Android nově zvládá obousmernou synchronizaci kalendářů

obousměrná synchronizace kalendářů Microsoft Outlook

Nová verze mobilní aplikace Outlook pro Android přináší efektivnější práci s událostmi. Populární komunikační klient získává podporu pro obousměrnou synchronizaci kalendářů. Třeba i s neméně oblíbeným Google Kalendářem nebo Samsung Kalendářem. Události vytvořené na jedné či na druhé straně nyní tedy mohou být propsány do protějšího prostředí. Obousměrná synchronizace kalendářů se začíná objevovat v aplikaci Microsoft Outlook, která je běžně ke stažení přes Obchod Play.

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook

Přímo v popisu aplikace je nyní od vývojářů info, že události jsou dostupné a upravitelné nejen skrze účty Microsoft 365, Office 365 a Outlook.com, ale i z jiných nástrojů a opačně. Jmenovány jsou konkrétně kalendáře od Googlu a Samsungu, ale podpora by měla být širší. Práce s položkami v kterékoli z aplikací by se přitom měla okamžitě projevovat i na “druhé straně”. Obousměrná synchronizace kalendářů přes Microsoft Outlook samozřejmě platí jak pro vytváření či mazání, tak i úpravy.

Ve kterých aplikacích máte sdílené vaše kalendáře?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)