Oblíbená hra Stardew Valley už je na Google Play: Brzy vychází na Android

stardew valley android

Stardew Valley je oblíbená strategická hra na PC a konzolích. V minulém roce byla přislíbena i podpora mobilních telefonů. A zatímco na iOS již můžou hrát, na Androidu si ještě chvíli musíme počkat. Nicméně dnes byla hra přidána na Google Play, což mimo jiné naznačuje i to, že vydání není daleko. Vývojáři zároveň prozradili několik informací.

Stardew Valley na Android je za rohem. Půjde o kompletní verzi, kterou známe z PC nebo konzolí

Vývojáři této oblíbené hry včera vydali nové informace a zároveň oznámili, že se již nachází i na Google Play. Prozatím ve formě předčasné registrace, aby vás Google upozornil, kdy hra vyjde. Dlouho už by to ale trvat nemělo. Jde o prémiovou hru s cenou 7,99 dolarů, což je v přepočtu cca 199 Kč. Je možné, že v České republice bude cena o pár korun odlišná.

Stardew Valley – Mobile Announcement Trailer

Stardew Valley - Mobile Announcement Trailer

A o co v této hře, která je hitem nejen na PC, ale i herních konzolích jde? Zjednodušen+ řečeno dostanete na starost rodinnou farmu, o kterou se musíte starat. Na první pohled to vypadá jednoduše, ale vzhledem k obrovskému množství možností vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny. O kvalitách hry svědčí i to, že na na Steamu má téměř sto tisíc uživatelských recenzí s výsledným hodnocením 96 %.

Stardew Valley na mobilních zařízeních vyjde ve verzi 1.3. Bude tedy úplně identická jako na PC nebo herních konzolích. Jediným rozdílem je multiplayer, se kterým se na telefonech nepočítá. Potěší alespoň to, že si můžete importovat vaši rozehranou hru z PC. Samozřejmostí je aktualizované ovládání pro telefony.

Stardew Valley
Stardew Valley

Těšíte se na Stardew Valley?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)