Co to? Google Play nyní neukazuje důležité info u aplikace

Obchod Google Play verze aplikace

S oficiálním Obchodem Google Play se dějí v posledních týdnech a měsících velké věci. Nejprve přišel kompletní redesign, pak se například úplně změnil přehled o tom, jaké požaduje konkrétní aplikace či hra oprávnění. S druhou zmíněnou změnou má hodně lidí problém a Google ji údajně ještě zváží nebo úplně zruší. Možná právě v důsledku nějakých dodatečných oprav či úprav, které s tímto souvisejí, zmizela v mobilní verzi Obchodu důležitá informace – verze dané aplikace.

Zahraniční servery si začaly všímat faktu, že Google Play po aktualizaci (která přinesla mimo jiné i nové logo) vůbec neuvádí na kartě aplikace její verzi, což je pochopitelně velmi nepříjemný stav. Děje se tak nicméně pouze v mobilech a desktopová verze nebo Obchod v hodinkách tento problém nemají. Zdá se tedy, že jde nejspíš o nějakou chybu a ne záměr. Doufejme, protože úmyslné odstranění by moc nedávalo smysl. Zkoušeli jsme prozkoumat českou verzi mobilního Google Play a zmíněná informace u aplikací skutečně chybí. Můžete to také vyzkoušet.

Vidíte v mobilním Obchodě verze aplikací?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)