Obaly na ohebné telefony nebudou levné. Ceny se šplhají přes 3 tisíce Kč

ohebny telefon samsung galaxy fold cena obalu

To, že ohebné telefony nebudou levnou záležitostí, není nic nového. Cena první generace přesahuje částku v přepočtu 50 tisíc Kč. S tím, jak se blíží prodej telefonů, se dozvídáme i ceny příslušenství. Pokud byste chtěli k ohebnému telefonu Samsung Galaxy Fold i originální kožené pouzdro Samsung, připravit si budete muset cca 3 300 Kč s DPH.

Ohebné telefony majitele přijdou draze i z pohledu příslušenství

Pokud nepočítáme luxusní telefony, které jsou vyrobeny z drahých materialů, tak jsou ohebné telefony zdaleka nejdražší v historii. A to, ať už se bavíme o Samsungu nebo o Huawei. Jak to ale vypadá, rekordní bude i cena příslušenství. Obchod MobileFun již zařadil do nabídky obaly k ohebnému telefonu Galaxy Fold.

obal ohebny telefon samsung galaxy fold

Za originální zaplatíte 120 dolarů, v přepočtu s DPH tedy cca 3 300 Kč. Pokud byste chtěli neoriginální obal, tak si budete muset připravit 44 až 66 dolarů, nejlevnější tedy v přepočtu cca 1 250 Kč. To taky není málo, obzvlášť když si vezmeme, že cena jiných neoriginálních pouzder je maximálně v řádu stovek korun. Ohebný telefon od společnosti Samsung se začíná v Evropě prodávat 5. května. Česká republika v první vlně nebude a momentálně není jasné, jestli se ohebný telefon oficiálně objeví u nás.

Přijde vám cena za obaly u Galaxy Fold adekvátní?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)