Vychází nová O2 TV aplikace pro TCL televizory s Android TV

O2 TV aplikace TCL Android TV Google TV

Na televizorech značky TCL je od nynějška možné snadněji sledovat obsah vysílací služby O2 TV bez použití dedikovaného set-top boxu. Český operátor oznámil, že pro systému Android TV v televizích zmíněné čínské značky je již připravená nová aplikace. Zákazníci si ji mohou stahovat do svých zařízení od 21. března. Nabídne stejné prostředí, které zákazníci znají například ze set-top boxů nebo aplikace pro mobilní telefony a tablety.

Z Google Play je možné nový nástroj stáhnout u televizorů TCL s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším nebo se systémem Google TV. Poté stačí, aby se do aplikace uživatel standardně přihlásil. „Se vzrůstající oblibou této značky na českém trhu se nám ozývalo stále více zákazníků s prosbou o rozšíření seznamu podporovaných zařízení právě o TCL televize. Tímto krokem zpřístupníme O2 TV stovkám tisíc potenciálních diváků. Věříme, že je tímto krokem potěšíme,“ vysvětluje ředitelka sekce O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková.

Nová aplikace bude dostupná jak pro zákazníky se starší, tak i novou platformou O2 TV 2.0. „Již od základního tarifu si tak budou moci majitelé TCL užívat nejen široký výběr kanálů, ale rovněž využívat i všech funkcí, které IPTV nabízí. Nebude chybět možnost přesouvání v čase až 7 dní zpět, přeskakování v programu, vyhledávání podle názvu či žánru, nebo nahrávání pořadů, filmů i celých seriálů. V rámci vybraných tarifů nebo balíčků mohou samozřejmě využít i přístupu do Voyo či HBO Max,“ doplňuje Dana Tomášková.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte TCL televizor? Jak jste spokojení?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)