Operátor O2 kompletně překopal své tarify! Jak vypadá nová nabídka?

o2 tarify
  • O2 kompletně předělalo nabídku svých tarifů
  • Všechny nové tarify jsou o 50 korun dražší
  • Lákají na novou službu Data naplno

Operátor O2 se pustil do velké změny svých dosavadních tarifů, která začne platit už od zítřka, tedy 1. června. Namísto původních osmi tarifů jich je v nové nabídce pouze pět. Jsou o něco dražší, ale lákají na nové služby.

Tou hlavní novinkou je služba Data naplno. Zákazníci mohou díky ní získat neomezená data, respektive jejich rychlost v závislosti na zvoleném tarifu. U NEO+ Modrý a NEO+ Bronzový lze dosáhnout na tři, respektive pět dní neomezených dat v měsíci, u neomezených tarifů (s omezenou rychlostí) zase získáte neomezenou rychlost.

data naplno o2

Aktivaci provedete v aplikaci Moje O2, přičemž platí vždy po dobu následujících 24 hodin. To se může hodit v momentech, kdy víte, že budete používat mobilní hotspot, nebo zkrátka budete potřebovat větší porci dat v daný den. Zákazníkům, kteří využívají O2 Spolu bude navíc nadělena služba O2 Security, která standardně vychází na 39 korun měsíčně.

Základní tarif NEO+ Modrý vychází na 599 korun měsíčně s tím, že nabízí kromě neomezeného volání a SMS také 4 GB dat. Je tedy o 50 korun dražší, než dosavadní FREE+ Modrý, avšak nabízí o 1 GB navíc. Druhý tarif NEO+ Bronzový nabízí 12 GB dat, navazuje na Free+ Bronzový s 10 GB dat a s cenou 749 korun je rovněž o 50 korun dražší.

Nové tarify od O2 přehledně:

Tarif Cena
NEO+ Modrý (neomezené volání + SMS + 4 GB mobilních dat) 599 Kč
NEO+ Bronzový (neomezené volání + SMS + 12 GB mobilních dat) 749 Kč
NEO+ Stříbrný (neomezené volání + SMS + data (max. 10 Mb/s) 949 Kč
NEO+ Zlatý (neomezené volání + SMS + data (max. 20 Mb/s) 1 149 Kč
NEO+ Platinový (neomezené volání + SMS + data (max. 800 Mb/s) 1 499 Kč

Jak jsou na tom neomezené tarify?

Tarif NEO+ Stříbrný je v podstatě přejmenovaným tarifem NEO Modrý. Nabízí neomezené volání, SMS i data s rychlostí maximálně 10 Mb/s a namísto původních 899 korun vychází nově na 949 korun. Pokud byste měli zájem o dvojnásobnou rychlost dat, tedy až 20 Mb/s, osloví vás tarif NEO+ Zlatý za 1149 korun. Ten rovněž oproti současnému NEO Bronzový zdražil o 50 korun.

nove tarify od o2

Tarif NEO+ Platinový je pak určen pro ty nejnáročnější uživatele, kteří nechtějí být omezení rychlostí a stejně jako předchozí tarify i ten oproti současnému NEO Stříbrný zdražil o 50 korun. Nabízí také 300 minut volání mimo Evropu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zamlouvají nové tarify od O2?

Zdroj: O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)