Konečně! O2 přináší do Česka podporu eSIM pro Galaxy Watch4

o2 chytré hodinky galaxy watch4

Podpora eSIM v chytrých hodinkách je v České republice poměrně omezená, což se ale částečně brzy změní. Operátor O2 totiž spouští službu O2 Chytré hodinky, díky které bude možné využívat hodinky Galaxy Watch4 od Samsungu naplno. Po omezenou dobu je navíc možné získat 1+1 hodinky od jihokorejského výrobce zdarma.

Služba O2 Chytré hodinky bude brzy dostupná

Pokud si v O2 pořídíte chytré hodinky Galaxy Watch4 LTE 46 mm, dostanete druhé hodinky Galaxy Watch4 LTE 40 mm za korunu. Je ale potřeba dodat, že jsou hodinky v O2 dražší, než ve většině českých e-shopů. Od 15. června na nich bude k dispozici tato nová služba, díky čemuž zůstane ve spojení i bez telefonu. Pro zákazníky bude služba na půl roku zdarma, následně vychází na měsíční poplatek 99 korun.

Operátor zmiňuje, že nastavení služby je velice jednoduché a v několika krocích ji aktivujete přímo v aplikaci Galaxy Wearable ve vašem telefonu. Mimochodem, pokud byste se o hodinkách chtěli dozvědět více informací, před nějakou dobou jsme je pro vás testovali.

Využijete nové služby O2 Chytré hodinky?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)