TOPlist

Nvidia oficiálně spouští pěkně nabušené GeForce NOW Ultimate

Nvidia GeForce Now Ultimate první vlna

Společnost Nvidia na konferenci CES 2023 před několika dny oznámila, že má pro fanoušky zprostředkovaného cloudového hraní novou a vylepšenou verzi služby GeForce NOW. Jde o předplatné nazvané Ultimate, které v tomto oboru slibuje opravdu nadstandardní zážitek. Hráči se mohou těšit na grafický výkon zajišťovaný jednotkami RTX 4080, který může například vyšponovat frekvenci obrazu na 120 Hz při 4K rozlišení a podporuje ultraširoké monitory. GeForce NOW Ultimate nyní oficiálně začíná fungovat ve čtyřech regionech.

GeForce NOW Cloud Gaming
GeForce NOW Cloud Gaming

Veškeré slibované vychytávky si mohou v první vlně začít užívat hráči pobývající ve třech městech v USA a v jednom v Německu. Jde o San Jose, Los Angeles, Dallas a Frankfurt. Nvidia uvádí, že Ultimate bude postupně rozšiřovat do dalších regionů, přičemž je k dispozici dokonce i aktualizovaná mapa, která přesně ukazuje, kde mohou zákazníci vylepšené prostředí využívat.

Nvidia GeForce Now Ultimate ČR CZ cena

Nová úroveň předplatného je automatickým upgradem pro stávající předplatitele RTX 3080 a stejná by měla zůstat i cena. Varianta GeForce NOW Ultimate je již zmíněna i na české verzi webu této služby a stát bude 539 Kč za měsíc či 2 690 Kč za půl roku.

Jaké máte zkušenosti s GeForce Now?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)