Předobjednávky na unikátní tablet nubia Pad 3D začínají. Na kolik vyjde?

nubia pad 3D

Značka ZTE na veletrhu MWC představila tablet nubia Pad 3D a nyní je možné novinku předobjednat na oficiálních stránkách společnosti v mnoha zemích Evropy včetně České republiky. Prodej bude zahájen 11. dubna.

Nubia Pad 3D bude k dispozici v šedé barvě a cena začíná na 1 299 eurech, což je lehce přes 30 000 korun. Pokud máte o tablet zájem, s předobjednávkou neváhejte. Dostanete totiž slevu 100 eur a nabíječku zdarma.

nubia pad 3d

A proč že je tento tablet tak drahý? Je totiž vybaven 12,4″ 120Hz LCD displejem s rozlišením 2 560 × 1 600 pixelů. Ten má v sobě 3D technologii, která funguje i bez toho, aniž byste na sobě museli mít jakékoliv brýle. O to se starají také dvě přední 8Mpx selfie kamerky. Co se týče ostatních specifikací, můžeme počítat s čipem Snapdragon 888 s 8 GB RAM a až 256GB úložištěm. Baterie má kapacitu 9070 mAh a podporuje 33W nabíjení, systémem je pak Android 13.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Láká vás nový tablet od ZTE?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)