Aplikace Spotify má nový vzhled knihovny. Přijde vám přehlednější?

nový vzhled knihovny ve Spotify aplikaci

Vývojáři a designéři vytvořili ve Spotify aplikaci nový vzhled knihovny skladeb, podcastů a dalšího obsahu. Jedna z nejzákladnějších částí tohoto populárního streamovacího nástroje prošla zásadním redesignem i změnami funkcí. Významnou novinkou je například zavedení vyhledávacích filtrů, které uživatelům usnadní pátrání po konkrétním obsahu.

Co přináší nový vzhled Knihovny ve Spotify aplikaci?

  • Vyhledávání na jednom místě a v jednom “streamu”. Pro hledání skladeb či podcastů už nemusíte na více míst.
  • Nové dynamické filtry. Po vyhledání skladby, interpreta či podcastu se objeví další možnosti filtrů, které dovolí výsledky zpřesnit. Třeba o obsah stažený pro offline poslech.
  • Nové možnosti řazení. Nově si můžete zvolit, jestli se mají zobrazené výsledky seřadit podle abecedy nebo data posledního přehrání.
  • Připínání oblíbeného obsahu. Až čtyři alba, playlisty nebo podcasty je možné připnout nahoru nad ostatní položky. Abyste měli oblíbené položky po ruce.
  • Přepínač pro mřížkové zobrazení. Nové tlačítko umožní zapnout či vypnout zobrazení obsahu v mřížce. Jsou v ní vidět například i náhledové obrázky.
Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Novinky budou zavedeny během pár dní v Android i iOS verzi aplikace. Je možné, že už novou knihovnu ve vašem Spotify máte. Mrkněte se.

Přijde vám nový vzhled knihovny lepší?

Zdroj: Spotify

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)