TOPlist

Nový smartphone Poco nabídne velkou baterii a zajímavý design

Xiaomi poco X3

O příchodu nového smartphonu Xiaomi spadajícím do rodiny Poco se spekuluje již několik týdnů. V internetových kuloárech se o dosud nepředstavené novince mluví jako o Xiaomi Poco X3 a dle dosavadních informací by měl smartphone spadat mezi ty nejvybavenější kousky střední třídy. Díky americkému certifikačnímu úřadu pak máme lepší představu nejen o výbavě, ale i o designu připravované novinky.

Má se OnePlus Nord bát?

Na začátek si dejme menší rekapitulaci. Nový smartphone Poco by dle dosavadních informací měl disponovat chipsetem Qualcomm Snapdragon 765G 5G a angažmá si u něj našel rovnou 120Hz OLED displeje. Existovat by pak smartphone měl ve vezi s 6 i 8 GB operační paměti. Informace z FCC pak potvrzují přítomnost podpory 33W rychlonabíjení a 64MPx fotoaparátu. Ten tedy nepotvrzují přímo informace z databáze úřadu, ale schématický nákres zadní strany připravované novinky, který se právě prostřednictvím FCC dostal na světlo světa.

poco x3

Vedle použití 64MPx fotoaparátu s podporou AI pak schéma prozrazuje také přítomnost kruhového modulu fotoaparátu. V něm umístěné fotoaparáty ovšem budou velmi pravděpodobně poskládány v jedná řadě vedle sebe. Záda pak nabídnou pruh tvořený buď vroubkovaným povrchem nebo (pravděpodobněji) vroubkovanou texturou pod krycím sklem. Do něj pak má být vpraveno výrazné logo Poco, které jen podtrhuje zaměření telefonu především na mladší uživatele. Poslední zásadní informace předčasně vypuštěná do světa pak prozrazuje kapacitu baterie skvělých 5 160 mAh.

Jak se vám nový smartphone Poco zatím líbí?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)