O2 začíná nabízet nový O2 TV Box. Má Android TV, jeho cena vás ale moc nepotěší

o2 tv box

Přibližně před dvěma měsíci začaly starší set-top-boxy od O2 migrovat na Android TV a nyní operátor představil zcela nový O2 TV Box, který bude na této platformě postaven od začátku. Bohužel jsme se nedozvěděli nic o specifikacích, k dispozici jsou ale nové funkce nebo třeba podsvícený ovladač.

Operátor začne novinku zákazníkům nabízet od 1. srpna, kdy zároveň startuje kampaň s Petrem Čechem. K zakoupenému boxu dostanete měsíc služby O2 TV Zlatá zdarma. Android TV nabízí oproti předchozímu systému hned několik výhod, přičemž jedna z těch hlavních je možnost instalace aplikací třetích stran jako je třeba HBO Max, Spotify, YouTube, ale také hry. Nový O2 TV Box zvládá až 4K rozlišení a díky technologii Bluetooth si k němu můžete připojit klávesnici, myš, sluchátka nebo třeba gamepad.

O2 TV s Petrem Čechem: Tady vládnete vy

O2 TV s Petrem Čechem: Tady vládnete vy

Samozřejmostí je rovněž vestavěný Chromecast nebo Google Asistent. Cena byla nastavena na 4 140 Kč či 69 Kč měsíčně v případě, že byste jej chtěli splácet v rámci svého vyúčtování. Potěší také délka záruky, která má činit až 5 let.

Co říkáte na nový O2 TV Box?

Zdroj: O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)