Menu

Spotify připravuje nový design Android aplikace. Takhle bude vypadat

Společnost Spotify připravuje rozsáhlý redesign do své Android aplikace. Jak už můžeme vidět z prvních screenshotů, tak nový design je více přehlednější a mnohem elegantnější.

Nový design Spotify se momentálně testuje u vybraných uživatelů

Novinka se prozatím jen testuje, není tak vůbec jisté, kdy se aktualizace na Android zařízeních objeví. Může to být za pár dnů, ale třeba také za tři měsíce. Společnost Spotify neprozradila žádné informace o tomto redesignu. Z dostupných screenshotů ale můžeme vidět mnoho změn.

V novém designu Spotify se například zredukuje hlavní spodní menu, které bude mít jen tři položky. A to playlisty, návrat na hlavní obrazovku a vyhledávání. Není to ale jen hlavní menu, které se předělává. Každá z těchto tří položek prošla také změnou. Největší změny jdou vidět u vyhledávání, kde kromě upravené vyhledávací lišty najdeme také speciální karty se žánry a hudba podle nálady. U Playlistů nejsou změny tak dramatické, nicméně změní se tlačítko pro vytvoření playlistů. Hlavní karta Home podle screenshotů vypadá, že se dočkala nejméně změn.

Spotify Music
Spotify Music
Developer: Spotify Ltd.
Price: Free

Jak se vám líbí nový design Spotify?

Zdroj: androidheadlines.com

 

Komentáře

Viktor_pika

Viktor Špička 1

14.12.2017 15:29

Tak zredukovali ze spodní lišty přesně ta tlačítka, která jsem ještě ani jednou nepoužil . Ve vyhledávání změny tedy nevidím žádné .Hudební žánry (některé) a hudba podle nálady jsou přítomny již několik měsíců .
Popravdě doufal jsem v radikálnější změny …Třeba volba interpreta / alb přímo u písničky , stručné info o něm atd …
Menu nahoře je také úlet :/

cardi

14.12.2017 17:18

přesně změny o ničem

Tuxedo_20

Tuxedo_20 2

14.12.2017 19:47

Co znamená ,,více přehlednější”?

cardi

14.12.2017 20:32

Tuxedo_20: tzv ještě větší zmatek? :)

RSS (komentáře k článku)