Mozek domácnosti od Googlu? Nový chytrý reproduktor Home Hub má velký displej

Google-Home-Hub

Na začátku října chystá Google velkou akci, kde představí své hardwarové novinky v čele s Google Pixel 3 telefony. Dnes jsme se dozvěděli, co bude další novinkou, půjde o chytrý reproduktor s velkým displejem, který se nazývá Google Home Hub. Ten se s předstihem unikl na internet.

Chytrý reproduktor s displejem Google Home Hub se stane centrem domácnosti

Chytré reproduktory s displejem, nebo chcete-li chytré displeje, nejsou žádnou novinkou. Amazon již nějakou dobu prodává Echo Show a dokonce Lenovo v únoru představilo chytrý displej, který funguje na Asistentu Google, jde tedy o takového předchůdce Google Home Hub.

Novinka od Googlu bude mít 7 palců velký dotykový displej, pohánět jej bude Asistent Google, takže ovládání dotykem nebude víceméně ani třeba, stačit budou hlasové příkazy. Chytrý displej bude sloužit pro mnoho účelů, například když se nebude používat, tak se z něj stane informační tabule.

Google-Home-Hub-chytry-reproduktor-s-displejem

Zobrazí počasí, schůzky, informace o dopravě anebo třeba seznam úkolů z aplikace. Dále se může napojit na domácí kamerový systém, chytrá světla, chytrou TV atd. Zkrátka cílem je, aby se stal centrem domácnosti. V neposlední řadě se dá propojit se službou Fotky Google a může sloužit jako digitální rámeček.

Your Google Assistant: coming soon to smart displays

Your Google Assistant: coming soon to smart displays

Není to vše jen o displeji, v zadní části se nachází poměrně velký reproduktor, takže se dá očekávat zvýšení kvality i v tomto ohledu oproti Google Home nebo Google Home Mini. Prozatím není jasné, jaká bude cena nového chytrého reproduktoru s displejem. Víme prozatím jen to, že bude k dispozici ve dvou barevných kombinacích – bíle a šedé. My už jen doufáme, že se brzy dostane na podporu češtiny u Asistenta Google, aby se tak nejen tento chytrý displej mohl naplno využívat i u nás.

Co říkáte na tento chytrý reproduktor s displejem? Těšíte se, až se bude podporovat čeština?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)